Ponuka služieb

  • kompletné rekonštrucie elektroinštalácií +  výmena stúpačiek
  • prístupové a dorozumievacie systémy
  • kamerové systémy
  • bleskozvody

kompletné rekonštrucie elektroinštalácií + výmena stúpačiek

Oblasť pôsobenia našej firmy je prevažne v kompletných obnovách elektroinštalácie v bytových domoch. Všetky pôvodné hliníkové vodiče sú nahradené medenými bezhalogénovými káblami. Na základe projektovej dokumentácie (vieme zabezpečiť) prebieha výmena hlavných stúpačiek, prívodov do bytov, istiacich prvkov, kabeláže a svietidiel. Všetky prvky sú dimenzované tak, aby sa majitelia bytov vedeli pripojiť aj na 400V. Po ukončení prác vypracujeme odbornú prehliadku a skúšku el. zariadenia – revíziu.

Dorozumievacie a prístupové systémy:

Tlačidlové tablá KARAT v digitálnom vyhotovení (2-BUS) sú konštrukčne riešené ako univerzálna skladačka, čo umožňuje užívateľovi vytvárať rôzne kombinácie pri zostavovaní kompletu. Svojou veľkosťou, dizajnom a povrchovou úpravou patria medzi moderné výrobky dorozumievacej techniky. Do zostavy tlačidlového tabla DDS US KARAT je možné pripojiť modul elektrického audiovrátnika, moduly tlačidiel kódovej aj priamej voľby, modul bezkontaktnej čítačky a popisné moduly.

DESFIRE je v súčasnosti najbezpečnejšou technológiou pre prístupový systém s množstvom hardvérových aj softvérových bezpečnostných prvkov. Na šifrovanie dát sa využíva 128-bit AES kryptovací systém, ktorý ponúka ďalšie bezpečnostné prvky pre autentifikáciu. Prívesky po „uzamknutí“ nie je možné dáta z prívesku skopírovať – klonovať.

Hliníková dverová lišta s elektromagnetickými zámkami

Dverová lišta s madlom a elektromagnetmi ponúka modernú technológiu pre magnetické uzamykanie. Rýchla inštalácia a flexibilita robí lištu ideálnym komponentom pre doplnenie existujúcich dverí. Technológia, ergonomický tvar a funkčnosť lišty predstavujú veľkú výhodu oproti tradičným systémom elektromagnetického uzamykania. Patentovaný profil je vhodný pre doplnenie dverí, a prispôsobivosť výrobku umožňuje zakryť nedokonalosti dverí. Ponúka vyššiu zabezpečovaciu silu a odolnosť uzamykania, nakoľko udrží až 600kg.

Kamerový systém

Používa sa na nahrávanie videozáznamu súkromných alebo spoločných priestorov. Tento záznam môže slúžiť na usvedčenie páchateľov z rôznej nezákonnej činnosti. Podľa nášho názoru je prínos kamerového systému hlavne psychologický. Prítomnosť kamier, napríklad v obytnom dome, sa ihneď odzrkadlí na správaní sa obyvateľov a čistejších spoločných priestoroch. Samozrejmosťou je vypracovanie platnej GDPR dokumentácie.

Bleskozvod

Montáž, údržba a oprava bleskozvodov. Odstraňovanie revíznych závad na bleskozvodoch. Od výkopových prác cez uchytávanie zvodov až po premeranie zemného odporu podľa platnej STN  normy.

Naša spoločnosť vlastní všetky potrebné certifikáty a naši pracovníci sú pravidelne preškolovaní

Máte otázku?

Pre vyhotovanie cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať. Radi si dohodneme termín obhliadky.